Elastické ubrusy na koktejlové stoly v bistru jsou nenáročné na údržbu

Každé léto je ve znamení bister, stánků lemující cyklostezky, pláže atd. Ovšem i interiér bistra v zimní sezóně je hojně navštěvovaný, pokud se v něm zákazníci cítí dobře. Zákazníci podvědomě vnímají útulnost a čistotu každého podniku. I takové maličkosti jako jsou ubrusy na koktejlové stolky nebo potahy na herní židle v kasínu podvědomě vnímají.

Elastické ubrusy jsou nenáročné na údržbu

Pokud jsou ve vašem bistru stolky již oprýskané či jinak esteticky poškozené, je ubrus na bistro stůl více než nutností. Elastické bistro (koktejlové) ubrusy nedostatky skvěle zakryjí, navíc dodají vašemu bistru či posezení nádech luxusu, jednotnosti a čistoty.

Elastické ubrusy nevyžadují zvláštní údržbu

Pokud se gastronomii pohybujete delší čas, jistě pamatujete doby, kdy se ubrusy vyvářely, škrobily, žehlily a perfektně složené uskladňovaly. Ty doby jsou naštěstí pryč. Inovativní materiály, ze kterých se elastické ubrusy na stolky vyrábějí, nevyžadují ani vyvařování, ani žehlení, a dokonce ani složení při uskladnění. Nepomačkají se a dají se okamžitě použít, i když je máte zmuchlané ve skladu.

Různá barevná provedení

Ačkoli je standardní barvou ubrusů bílá, na webu tentino.cz objevíte i jiné barevné varianty, které mohou skvěle vyzdvihnout interiér a exteriér vaší organizace. Pokud máte podnik v určitém stylu, mohou být ubrusy dalším doplňkem.

Perfektní přilnavost

Díky elastanu obsaženém v materiálu ubrusu, ubrus dokonale přilne ke stolku. Neklouže, nevlní, nelétá ve větru. Ubrus se lehce na stolek „navlékne“ a dokonale přilne k povrchu.

Kde ubrusy objednat?

Na webu tentino.cz objevíte nejen velký výběr potahů na bistro a koktejlové stolky, skládací stolky, židle, ale také samotné party stolky a židle.

Další možností je pronájem párty stanů s veškerým příslušenstvím, poradenstvím a dovozem.