Krepové pásky mají využití nejen při malování interiéru

Krepové lepící pásky využívají především malíři pokojů, dekoratéři a lakýrníci. Nejčastěji se používají při malování, k maskování míst, která nechceme přetírat. Po dokončení práce, ke které ji potřebujeme, můžeme pásky z povrchu snadno odstranit – bez zanechání zbytků lepidla a bez poškození povrchu.

To je sice primární využitím lepící krepové pásky, ovšem další využití má v kreativní tvorbě nebo na průmyslových školách při vytváření výkresů.

Lepící krepová páska nezanechává stopy

Krepovou páskou chrání hrany, rohy a okraje malované prostoru, většinou se oblepují lišty u podlahy, zárubně, někdy také části nábytku. Díky lepící krepové pásce můžete vytvářet bílé okraje rovné okraje podél stěn. Zalepené okraje a části zůstávají chráněné před potřísněním barvou.

Lepící krepová páska se vyrábí samozřejmě z kvalitního krepového papíru, který je napuštěn vrstvou rozpouštědlového lepidla. Unikátní složení lepidla zajišťuje hladké odlepení od povrchu. Lepidlo nezanechává žádné stopy, což je také důvodem, proč se používá i při výtvarném umění, kreativních činnostech, na uměleckých a průmyslových školách.

S lepící krepovou páskou se snadno manipuluje, odtržení zvládne i malé dítě. Lepící krepová páska bývá zpravidla k dispozici ve čtyřech různých šířkách – 19 mm, 25 mm, 30 mm a 50 mm. Jedno balení obsahuje 50 m lepící krepové pásky.

Na jarico.cz můžete svou objednávku doplnit o další užitečné produkty

Web jarico.cz soustředí svou produkci na obalové materiály, lepící pásky, potavinářské a gastro obaly, hygienické a čistící obaly, etikety a etiketovací kleště, průmyslové obaly a mnoho dalšího zboží potřebného ve většině organizacích. Jarico.cz je českou firmou pohybující se na trhu od 1994, což je zárukou kvality a spokojenosti, o čemž svědčí mnoho odběratelů.