Jak vybírat věšáky na stěnu?

Věšáky na stěnu vybíráme nejen podle materiálu, ale také podle vzhledu nebo způsobu montáže. Ten je velmi důležitý, neboť záleží na podkladu, do kterého budete věšák montovat. Ne každý podklad umožňuje všechny druhy montáží. Na výběr je celá řada různých věšáků.

Rozdělení věšáků podle různých stylů

Vzhledem k tomu, že věšák představuje funkční doplněk interiéru, setkáme se s ním ve většině domácností. Oblibě se těší věšáky rustikální. Ty jsou charakteristické různě specifickými rysy kování. Někdy mávají i starožitné tvary. Mezi nejčastější povrchové úpravy se řadí mosaz a stříbro. Povrch může být lesklý nebo matný. Vybrat si můžeme věšák větších nebo menších rozměrů. Další kategorii představují věšáky moderního vzhledu, které jsou také designovou záležitostí. Výrobci těchto modelů se snaží své zákazníky upoutat zajímavých a neotřelým tvarem i vzhledem věšáku. Ten odpovídá moderní výbavě domácnosti. Moderní věšáky bývají často minimalisticky laděné, bez zbytečných zdobení.

Věšáky v chodbě nebo předsíni jsou šikovnými pomocníky. Pomáhají vytvářet příjemnou atmosféru prostoru a dodají mu neotřelý vzhled.

Na koho se obrátit?

Potřebujete-li do své domácnosti pořídit věšák a nemáte čas pobíhat po obchodech, pak zavítejte na e-shop ankahb.cz. Naleznete zde různé druhy věšáků kovových, plastových či zápustných. Kromě toho e-shop nabízí také nábytkové úchytky. Skladem naleznete přes 700 různých modelů úchytek i věšáků SIRO. Každý kousek se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a disponuje originálním designem, který navrhovali rakouští návrháři. Věšáky můžete využít do chodby, předsíně, na dveře, do koupelny nebo do kuchyně. Stejně tak mají široké využití i úchytky. Hodí se do obývacího nebo dětského pokoje, do ložnice, koupelny nebo do kuchyně.