Kombinované sauny pro komfortní odpočinek

Co nabízí kombinované sauny? Spojení výhod finské sauny nebo bio sauny a infrasauny. Můžete si užít finské saunování a dostat z těla veškeré toxiny nebo se prohřát a zregenerovat celé tělo díky infrazářičům. Vybírat můžete z celé řady zajímavých designových řešení. To vše doplněné o vůni vonných esencí.

Pohodlí kombinované sauny v uspěchané době

Současná doba je orientovaná na výkon. Řada lidí se potýká s vyhořením, únavovým syndromem a podobnými problémy. Jsou deprimovaní, mají starosti a chybí jim příležitost vypnout. Řešením může být pořízení kombinované sauny, které jim vnese do života nejen novou energii, ale také možnost kvalitní relaxace.

Velké množství nejrůznějších onemocnění vychází ze stresu. Kvalitně strávené volno nejen, že vás hodí do psychické pohody, ale pokud se navíc rozhodnete pro saunování, rozproudíte organismus a skrze pocení se zbavíte toxinů v těle.

Přednosti kombinované sauny

Jak název napovídá, kombinované sauny nabízí více možností v jednom. Oblíbené výhody finské sauny, bio sauny a infrasauny. Dopřejte si klasiku nebo sáhněte po režimu bio sauny, který je vhodný také pro děti a kardiaky. Vše navíc pohodlně z práce nebo domova. Dnešní sauny jsou vybaveny vzdáleným ovládáním pro maximální pohodlí.

Design dělá své aneb kouzlo možností

Technologie a materiálové možnosti jdou neustále kupředu a s nimi i možnosti designu kombinované sauny. Společnost Saunujeme přináší na český trh celou řadu řešení, z nichž si rozhodně vyberete. Jaké designové řady jsou k mání?

Silver – elegantně zdobené lavice, opěrky zad i mezilavicové výplně. No nekupte to.

Gold – sice je to gold, ale stále se jedná o zlatou střední cestu co do designu a ekonomické stránky.

Gold Dark – typický široký profil lavic, který zaručí nekonečné pohodlí. Nechybí kvalitní dřevo Osika Thermowood.

Platinum design – pyšní se lavicovými profily africké vrby abachi. Minimální rozestupy jednotlivých profilů dodávají masivní vzhled.

Diamond – kombinace světlého dřeva africké vrby Abachi a medově zbarveného cedrového lemu lavic, včetně opěrek zad.

Wave – inspirace vlnami nabízí ladné křivky, které vás okouzlí.

Basic – jednoduchost, která se hodí všude. Buďte sami sebou a dopřejte si odpočinek.

Pokud si nevíte rady s výběrem, navštivte showroom v Kolíně nebo v Českých Budějovicích. Napovědět vám mohou také reference. Prohlédněte si úspěšně realizované zakázky a najděte pro sebe vhodnou inspiraci. Kombinované sauny nebyly nikdy dostupnější.